Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Black DawnRated ★ 5.0