Movies
Ratings
167
What Dreams May ComeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 5.0
GantzRated ★ 3.0
Cabin FeverRated ★ 5.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 5.0
The Purge: Election YearRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0