Series
Ratings
68
Migi & DaliRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5
After the RainRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- Uchi no Sanshimai: OkawariparetaiRated ★ 3.5
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 3.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5