Series
Ratings
34
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 5.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The Shannara ChroniclesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The 4400Rated ★ 5.0
True BloodRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 5.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0