Titles you rated
MonsterRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 3.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 5.0- MY SHINee WORLDRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
After YangRated ★ 3.5
Eyes on Me: The MovieRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 4.0