Titles you rated
- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 5.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 5.0- Owarimonogatari IIRated ★ 4.0
- TsukimonogatariRated ★ 3.5
- HanamonogatariRated ★ 4.0
- 恋物語Rated ★ 4.5
- 傾物語Rated ★ 4.5
- 猫物語(白)Rated ★ 4.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
- CharlotteRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
- Fill in the BlankRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5