Movies
Ratings
660
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Pet SemataryRated ★ 3.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5