Series
Ratings
83
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Dead to MeRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Big Mouth Season 3Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0