Titles you rated
Grown UpsRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.0