Movies
Ratings
317- Murder ReportRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ParadiseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0