Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니 에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0