Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5