Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0