Titles you rated
- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Detective YugamiRated ★ 5.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5
HannibalRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5