Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 5.0 You and Everything ElseRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
 Mercy for NoneRated ★ 3.5 Mercy for NoneRated ★ 3.5
 Nine PuzzleRated ★ 4.0 Nine PuzzleRated ★ 4.0
 Twinkling WatermelonRated ★ 4.0 Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0
 Hyper KnifeRated ★ 4.5 Hyper KnifeRated ★ 4.5
 Smile CodeRated ★ 4.0 Smile CodeRated ★ 4.0
 Melo MovieRated ★ 3.5 Melo MovieRated ★ 3.5
 Love ScoutRated ★ 4.0 Love ScoutRated ★ 4.0
 One Dollar LawyerRated ★ 3.5 One Dollar LawyerRated ★ 3.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0 Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
 My DearestRated ★ 4.5 My DearestRated ★ 4.5
 The Number You Have DialedRated ★ 3.5 The Number You Have DialedRated ★ 3.5
 Family PlanRated ★ 3.5 Family PlanRated ★ 3.5
 Dream ProductionsRated ★ 4.0 Dream ProductionsRated ★ 4.0
 Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0 Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0