Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0