Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
YoloRated ★ 4.0
DC League of Super-PetsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0