Movies
Ratings
32
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0