Movies
Ratings
22
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5