Movies
Ratings
118
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Monster HouseRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0