Series
Ratings
55
ERASEDRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5