Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5