Movies
Ratings
141
Tomb RaiderRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0