Titles you rated
iZombieRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 3.5