Movies
Ratings
32
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0