Series
Ratings
35
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5