Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 3.5