Series
Ratings
12
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0