Series
Ratings
10
NisekoiRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.5