Titles you rated
StrangelandRated ★ 5.0
The OutlawRated ★ 1.0
FelonRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
Ernest Goes to CampRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
House on Haunted HillRated ★ 3.0