Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5