Movies
Ratings
258
Gone GirlRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.0