Titles you rated
AftersunRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.5
Almost FamousRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0