Titles you rated
From Season 3Rated ★ 3.5
From Season 2Rated ★ 3.5
From Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 2.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Future Diary Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5