Series
Ratings
322
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0