Titles you rated
CloserRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5