Movies
Ratings
50
The AvengersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0