Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
CircleRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5