Movies
Ratings
26
Pitch PerfectRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0