Movies
Ratings
15
Soldado ArgentinoRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0