Movies
Ratings
146
Secret SunshineRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0