Series
Ratings
54
PianoRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0