Titles you rated
Rascal Does Not Dream of a Knapsack KidRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0