Titles you rated
Call of the NightRated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
The Rising of The Shield Hero Season3Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Secret InvasionRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 4.0