Movies
Ratings
41
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
RentRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0