Series
Ratings
21
Gossip GirlRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0