Movies
Ratings
30
Kamikaze GirlsRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
QuickRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Three… ExtremesRated ★ 1.0
Upside DownRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0