Movies
Ratings
258
Roman HolidayRated ★ 4.5
Brad's StatusRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
MogamboRated ★ 2.5
Purple NoonRated ★ 4.0
The Last BusRated ★ 4.5
CreationRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
7 Days in EntebbeRated ★ 1.5
HappeningRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0