Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0