Series
Ratings
295- WORKING!!Rated ★ 3.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Umineko: When They CryRated ★ 2.5
Pandora HeartsRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0